Top YouTube comments
1 month ago
πŸ’£ A jeni gati per GIVEAWAY? Ne menduam te dhuronim 1 pale kepuce qe mund ti zgjidhni sipas deshires. Te jesh pjese e ketij giveaway eshte fare e thjeshte... - Bej tag nje nga miqte e tu. - Ti dhe miku yt duhet te beni follow te gjitha faqet qe @floshoes.al ndjek ne instagram. - Bej sa me shume LIKEπŸ‘ dhe COMMENT me emoji 😊 ne postimet tona ditore ti dhe miku yt. Fituesi ose fituesja me e perkushtuar πŸ† do te perzgjidhet ne menyre rastesore nga stafi @floshoes.al ne daten 15 shkurt 2023. Deri atehere ju urojme fat! 🀞 #floshoesgiveaway12
Download
213 likes
736 comments
@fatjona_jona24 ❀️
@flutra_ameli_hatja ❀️
@aferditadaka1
@enada_en
@mar.shehu
@lori_auri
@ona_sh18
@mihije.balla
@alba___l
@deon.ona21