Top YouTube comments
3 months ago
Заощаджуйте свій час при пошуку потрібного Вам товару❤️ Час дорогоцінний! 💎 і ми це знаємо! 🔥Величезний асортимент поповнюється кожен день😍 🔥Товару багато 🔥Кольорів ще більше🙈 Ми пропонуємо Вам скористатися навігацією по нашому інтернет-магазині @malutka_baby_shop 🐣 Тепер легко можна знайти все, що Вас цікавить, перейшовши по відповідному хештегу ☺️🤗 Під кожним постом є хештег, натиснувши на нього, Ви перейдете у відповідний розділ 😉 Побачите більше товару. ‼️Не забувайте натискати вкладку "НЕДАВНІ" (фото 2). Щоб відсортувати по новизні (інстаграм покаже публікації від нових до більш давніх). ПРОПОНУЄМО ВАМ: #наборывкроватку_malutka_baby_shop (Кожна модель Набору також має свій хештег) Найпопулярніший👇 #Наборвкроватку9в1_malutka_baby_shop #конверты_malutka_baby_shop #вкаляску_malutka_baby_shop #подушки_malutka_baby_shop #коконы_malutka_baby_shop #пледыодеяла_malutka_baby_shop #бельевкроватку_malutka_baby_shop #полотенца_malutka_baby_shop #пеленки_malutka_baby_shop #комбинезоны_malutka_baby_shop #одежда_malutka_baby_shop #кроватки_malutka_baby_shop #стульчик_malutka_baby_shop #Різне_malutka_baby_shop #курточки_malutka_baby_shop #крыжма_malutka_baby_shop #бортики_malutka_baby_shop І це не весь перелік нашого товару 🙈 Дякуємо що ви з нами! 💞 Приємних покупок! ❤️❤️❤️ Мирного неба!💙💛 Ваш Малютка😘😘😘 ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Location Україна
Edit
Download
55 likes
4 comments
Слава Україні💞 Запрошуємо Вас взяти участь у розіграші як спонсор 💙💛 Прихід 500+підписників і лайки Ціна - 100грн 💙💛 Є багато відгуків ❗ Детальніше у дірект 💣 Ви з нами?
Слава Україні💞 Запрошуємо Вас взяти участь у розіграші як спонсор 💙💛 Прихід 500+підписників і лайки Ціна - 99грн 💙💛 Є більше 500 відгуків спонсорів 🌸 Реклама у сторіс у подарунок) Детальніше у дірект 💣 Ви з нами?
Доброго дня!🌹 Я можу запропонувати вам рекламу не дорого?
Написав Вам в Директ